Багаторічний досвід роботи з котельним обладнанням.

Пн-Пт: 09:00 – 18:00

Тех. підтримка 24/7

Завод виробник

Інформація

+38 (050) 331 72 97

Київ, Україна

SRV AP

Парогенератор високого тиску, паровий котел SRV AP

Парогенератори типу SRV AP – триходовий водотрубний котел високого тиску. Призначені для виробництва технологічної насиченої пари з високою температурою, у зв'язку з чим, тиск пари може досягати 80-100 бар для потреб технологічної лінії. Парогенератори SRV AP працюють в замкнутому контурі за принципом самоциркуляції.

SRV AP

Парогенератори можуть працювати як на природному газі, зрідженому газі (LPG) так і на рідкому паливі (ДТ, пічне паливо). Парогенератори SRV AРВ модифіковані та мають спеціальну конструкцію для роботи з пелетним пальником. Пелетні пальники можуть працювати на пелетах з: лушпиння насіння, соломи, яблучноъ макухи, оливкової макухи, деревної пелети.

Категорія розміщення УХЛ4 по ГОСТ 15150.

Тільки сертифіковані матеріали і засоби управління використовуються для конструкції корпусу під тиском. Всі випробування на міцність виконуються одним з наших кваліфікованих фахівців і перевіряються Інспектором PED. Вся конструкція, насправді, має маркування СЕ і відповідає положенням Директиви PED 2014/68/EU, на додаток до оснащення всіма пристроями безпеки.

Дані парогенератори поставляються в зібраному вигляді на каркасі з теплоізоляцією і обшивкою. Автоматика безпеки та управління дозволяє працювати в повному автоматичному режимі без постійної присутності оператора, включаючи процеси розпалу й розігріву з холодного стану.

зображення_2021-02-24_160820
  1. Газохід.
  2. Фланець виходу пари (подача)
  3. Фланець повернення конденсату
  4. Патрубок зливу/затоки дистильованої води
  5. Змійовик парогенератора
  6. Фланці приєднання запобіжних клапанів
  7. Місце установки гребінки з контрольно-вимірювальними датчиками
  8. Місце установки датчика контролю температури пари
  9. Місце установки датчика контролю температури відхідних газів

Принципова схема обв'язки парогенератора

зображення_2021-02-24_160829
ukUK
ru_RURU ukUK