Багаторічний досвід роботи з котельним обладнанням.

Пн-Пт: 09:00 – 18:00

Тех. підтримка 24/7

Завод виробник

Інформація

+38 (050) 331 72 97

Київ, Україна

MVIB, MACB і MASВ

Парові котли MVIB і водогрійні котли MACB

Парові котли MVIB і водогрійні котли MACB, MASВ з пелетним пальником були спроектовані висококваліфікованими інженерами нашого виробництва з використанням самих передових технологій. Для парового котла було взято за основу конструкція котла MVI. Для водогрійних котлів була взята конструкція котлів MAC і MAS. Котли були перераховані і модернізовані з урахуванням особливостей спалювання твердого палива. Пелетні пальники розраховуються під пелету з лушпиння соняшника, соломи, яблучної макухи, деревної пелети, рисової полови, оливкової макухи.

Корпус котла обладнаний дверима і люками для швидкого і не складного доступу до топкового простору і конвективного пучка труб, що істотно полегшує і скорочує час простою обладнання для очищення котла. Пелетний пальник оснащений механічною і пневматичною системами очищення колосників, які працюють в автоматичному режимі. Це дозволяє збільшити роботу котла до зупинки на чистку від 14 – 30 днів, в залежності від якості пелети.

Конструкція котла і пальника дозволяє проводити чистку котла за 2-4 години, що істотно скорочує час простою котла. При цьому конвективний пучок котла залишається чистим, що забезпечує максимальну ефективність роботи на протязі всього циклу: від чистки до чистки.

Повністю автоматичний запуск з електричним запалом малої потужності і регульованою тепловою потужністю.

Для виготовлення використовуються тільки сертифіковані матеріали, а неруйнівний контроль (наприклад, рентгенівські промені, барвники) виконується нашими кваліфікованими фахівцями і перевіряється інспекторами PED (європейський уповноважений орган). Вся продукція має маркування СЕ і відповідає всім вимогам європейської директиви PED 2014/68/UE і кодам розрахунку, а також оснащена всіма захисними пристроями.

Трубні дошки мають вигнуту конструкцію, труби конвективного пучка розвальцьовані для забезпечення поглинання теплових розширень при різних робочих навантаженнях.

Всі зварювальні з'єднання зроблені вручну або автоматично, там де це допускає технологічний процес і не впливає на якість. Ізоляція зовнішніх частин і колекторів виконана мінеральною ватою високої щільності (100 мг/м3, покритої алюмінієм або, за проханням, нержавіючою сталлю) і спеціальних лаків, які забезпечують захист від тепла.

Продуктивність до 1.000 кВт/год.

ukUK
ru_RURU ukUK