Багаторічний досвід роботи з котельним обладнанням.

Пн-Пт: 09:00 – 18:00

Тех. підтримка 24/7

Завод виробник

Інформація

+38 (050) 331 72 97

Київ, Україна

Caldaie Melgari SRH і SRV

SRН

Парогенератори типу SRН - триходовий водотрубний паровий котел в горизонтальному виконанні. Призначені для швидкого виробництва технологічної насиченої пари в заданих параметрах для потреб технологічної лінії. Парогенератори SRН представляють собою дві коаксіальні спіралі одна в іншій, якими і утворює три ходи газів. Спіралі навиваются з безшовних труб за спеціальною технологією без застосування нагріву, що не змінює структуру металу.

SRH_1.Final Color Output-1

SRV

Парогенератори типу SRV – триходовий водотрубний паровий котел в вертикальному виконанні. В іншому парогенератор SRV є модифікацією парогенератора SRН, тому конструктивно і технологічно вони не відрізняються.

  • Продуктивність: від 100 кг/год до 4.000 кг/год.
  • Ефективність: без використання економайзера 90-91% з економайзером 94-95%.
  • Тиск: 12 бар (при необхідності можлива зміна конструкції тиску до 30 бар).
SRV_2.Final Color Output

Парогенератори можуть працювати як на природному газі, зрідженому газі (LPG), біогазі, так і на рідкому паливі ДТ, пічному паливі, мазуті, нафті.

Категорія розміщення УХЛ4 по ГОСТ 15150.

Тільки сертифіковані матеріали і засоби управління використовуються для конструкції корпусу під тиском. Всі випробування на міцність виконуються одним з наших кваліфікованих фахівців і перевіряються Інспектором PED. Вся конструкція, насправді, має маркування СЕ і відповідає положенням Директиви PED 2014/68/EU, на додаток до оснащення всіма пристроями безпеки.

Дані парогенератори поставляються в зібраному вигляді на каркасі з теплоізоляцією і обшивкою. Автоматика безпеки та управління дозволяє працювати в повному автоматичному режимі без постійної присутності оператора.

ukUK
ru_RURU ukUK