Багаторічний досвід роботи з котельним обладнанням.

Пн-Пт: 09:00 – 18:00

Тех. підтримка 24/7

Завод виробник

Інформація

+38 (050) 331 72 97

Київ, Україна

Caldaie Melgari SOH і SOHV

Caldaie Melgari SOH

Модель Caldaie Melgari SOH – це горизонтальний, моноблочний котел під тиском з триходовою конструкцією. Трубний пучок загорнутий в безперервну спіраль, і перший хід відбувається в камері згоряння, в той час як два інших – між витками труб.

SOH_1.Final Color Output

Котел розрахований на температуру до 300°C і 10 бар тиску, завдяки використанню діатермічного масла як теплоносія. Цей тип котла ідеально підходить для компаній, що працюють в секторах, де пред'являються високі вимоги до температур процесу, і немає необхідності в високих тисках.

Тільки сертифіковані матеріали і засоби управління використовуються для конструкції корпусу під тиском. Всі випробування на міцність виконуються одним з наших кваліфікованих фахівців і перевіряються Інспектором PED. Вся конструкція, насправді, має маркування СЕ і відповідає положенням Директиви PED 2014/68/EU, на додаток до оснащення всіма пристроями безпеки.

За запитом ізоляція зовнішніх частин і колекторів здійснюється за допомогою мінеральної вати високої щільності (з покриттям з алюмінію або нержавіючої сталі) і використовуються спеціальні фарби, які гарантують стримування втрат тепла. Низька теплова інерція, отримана завдяки мінімізації використання тугоплавких цементів, передбачає високий рівень захисту від ризику перегріву (навіть в тих випадках, коли немає циркуляції масла).

За Вашим запитом ми можемо виготовити котли на діатермічниму маслі SOH, які досягають температур до 350°С.

  • Продуктивність: від 116 кВт/год до 4.652 кВт/год.
  • Ефективність: без використання утилізатора або конденсаційного котла 88-90%.
  • Тиск: до 10 бар (при необхідності можлива конструкція на більш високі тиски).
  • Паливо: котел був спеціально розроблений для спалювання як рідкого, так і газоподібного палива. На додаток до стандартного палива (природний газ, дизельне паливо, зріджений нафтовий газ) наші генератори можуть працювати на біогазі, біометані, гасі або нафті.
SOH

Caldaie Melgari SOHV

Модель Caldaie Melgari SOHV – це вертикальний, моноблочний котел під тиском з триходовою конструкцією. Трубний пучок загорнутий в безперервну спіраль і перший хід відбувається в камері згоряння, в той час як два інших – між витками труб.

В іншому парогенератор SOHV є модифікацією парогенератора SOH, тому конструктивно і технологічно вони не відрізняються.

SOHV_3.Final Color Output
ukUK
ru_RURU ukUK