Багаторічний досвід роботи з котельним обладнанням.

Пн-Пт: 09:00 – 18:00

Тех. підтримка 24/7

Завод виробник

Інформація

+38 (050) 331 72 97

Київ, Україна

Caldaie Melgari MVI

Caldaie Melgari MVI

Парогенератор Caldaie Melgari MVI - двоходовий, димогарний котел з реверсивною топкою, повністю вологою задньою стінкою і вигнутими трубними дошками. Перший і другий проходи диму відбуваються в камері згоряння, в той час як третя - по конвективному пучку труб, в якому встановлені турбулізатори.

MVI_3.Final Color Output

Цей тип генератора ідеально підходить для всіх користувачів, яким потрібна постійна подача пари, так як великий об'єм води, що підтримується в котлі, дозволяє витримувати раптові зміни в споживанні пари за короткий час.

Парогенератор MVI був розроблений нашим технічним відділом відповідно до найпередовіших методів, щоб запропонувати максимальну гарантію надійності і довговічності котла.

Для конструкції корпусу котла використовуються тільки сертифіковані матеріали, неруйнівний контроль (наприклад: ультразвуковий контроль камери згоряння; рентгенівські знімки переходів і зварних швів; проникаючі рідини) виконується нашими кваліфікованими фахівцями і перевіряється інспекторами PED (Європейський уповноважений орган).

Вся конструкція має маркування СЕ і відповідає всім вимогам директиви PED 2014/68/UE і код розрахунку VSG ed.99, а також оснащена всіма засобами і пристроями безпеки.

Всі зварювальні з'єднання ретельно виготовлені вручну і автоматично на верстаті там, де це дозволяє технологічний процес, без зниження якості котла. Ізоляція зовнішніх частин і колекторів здійснюється за допомогою мінеральної вати rock wool високої щільності (100 мг/м3, покрита алюмінієм або, за запитом, нержавіючою сталлю) і спеціального покриття - лаки, які забезпечують ізоляцію тепла.

Модель MVI може бути реалізована для виробництва насиченої пари, гарячої води та перегрітої води.

  • Виробництво пара: від 140 кг/год до 5.000 кг/год.
  • Ефективність: швидкість димових газів в трубах настільки висока, що залишки сажі не можуть осідати, що передбачає постійну ефективність генератора більше 90%. З економайзером ефективність становить близько 95%.
  • Тиск: може бути до 15 бар.
  • Паливо: котел був спеціально розроблений для спалювання як рідкого, так і газоподібного палива. На додаток до стандартного палива (природний газ, дизельне паливо, LPG) наші генератори можуть працювати на біогазі, біометані, гасі або нафті.

Парогенератор MVI укомплектований автоматикою безпеки та управління для роботи в автоматичному режимі без присутності оператора. Так само вони можуть комплектуватися автоматичними системами: контролю солевмісту котлової води і періодичної продувки.

ukUK
ru_RURU ukUK