Багаторічний досвід роботи з котельним обладнанням.

Пн-Пт: 09:00 – 18:00

Тех. підтримка 24/7

Завод виробник

Інформація

+38 (050) 331 72 97

Київ, Україна

Caldaie Melgari MV3

Caldaie Melgari MV3

Парогенератор Caldaie Melgari MV3 – це паровий котел з конструкцією з трьома проходами диму і мокрою задньою стінкою. Він був розроблений нашим технічним відділом відповідно до найпередовіших технологій, щоб запропонувати нашим клієнтам максимальну гарантію надійності і довговічності. Перший прохід диму відбувається в камері згоряння, а другий і третій – через товсті димові труби.

MV3_2.Final Color Output

Цей тип генератора ідеально підходить для тих клієнтів, яким потрібна постійна подача пари. Ці компанії працюють в наступних галузях: харчова, хімічна, фармацевтична, текстильна, виробництво добрив, нафтохімічна (нафтопереробні заводи), папір, промислові пральні, напої, будівельні матеріали пластмаси, гуми, дерева і т.д.

Для виготовлення використовуються тільки сертифіковані матеріали, а неруйнівний контроль (наприклад, рентгенівські промені, барвники) виконується нашими кваліфікованими фахівцями і перевіряється інспекторами PED (європейський уповноважений орган). Вся продукція має маркування СЕ і відповідає всім вимогам європейської директиви PED 2014/68/UE і кодам розрахунку, а також оснащена всіма захисними пристроями.

Трубні дошки мають вигнуту конструкцію, труби конвективного пучка розвальцьовані для забезпечення поглинання теплових розширень при різних робочих навантаженнях.

Всі зварювальні з'єднання зроблені вручну або автоматично, там де це допускає технологічний процес і не впливає на якість. Ізоляція зовнішніх частин і колекторів виконана мінеральною ватою високої щільності (100 мг/м3, покритої алюмінієм або, за проханням, нержавіючою сталлю) і спеціальних лаків, які забезпечують захист від тепла.

Модель MV3 може бути реалізована для виробництва насиченої або перегрітої пари, гарячої води або перегрітої води.

  • Виробництво пари: від 1.000 кг/год до 25.000 кг/год.
  • Ефективність: швидкість диму в трубах настільки висока, що залишки сажі не можуть осідати, що має на увазі постійну ефективність генератора більше 90-92%. Завдяки вбудованому економайзеру ефективність становить близько 95-96%.
  • Тиск: до 25 бар.
  • Паливо: котел був спеціально розроблений для спалювання як рідкого, так і газоподібного палива. На додаток до стандартного палива (природний газ, дизельне паливо, зріджений нафтовий газ) наші генератори можуть працювати на біогазі, біометані, гасі або нафті.

Системи автоматики безпеки і керування котлом роблять роботу котла повністю автоматичною, включаючи процеси запуску, контролю солевмісту котлової води (TDS), контролю періодичних продувок шламовидалення.

Як додатковими опціями може бути оснащений холодильниками відбору проб котлової води, системою коригування по О2, головною паровою засувкою з електро або пневмоприводом.

ukUK
ru_RURU ukUK