Багаторічний досвід роботи з котельним обладнанням.

Пн-Пт: 09:00 – 18:00

Тех. підтримка 24/7

Завод виробник

Інформація

+38 (050) 331 72 97

Київ, Україна

Caldaie Melgari MAC3

Caldaie Melgari MAC3

Водогрійні триходові жаротрубні котли MAC3 до 109°C або модифікація цього котла MAS3 з температурою теплоносія до 115°C. Ці котли моноблочного типу з трьома ефективними проходами відхідних газів з прохідним полум'ям і повністю мокрим дном ідеально підходять для клієнтів, яким потрібна система опалення, яка завжди готова забезпечити виробництво тепла. Перший хід проходить в топці, а другий і третій проходять через конвективний пучок труб. Великий водний обсяг дозволяє легко впоратись з піковими перепадами споживання тепла.

MAC3_2.Final Color Output

Цей котел був спроектований висококваліфікованими інженерами нашого виробництва з використанням самих передових технологій.

Велика топка в комплекті з поворотною камерою, повністю зануреною в воду, закрита вигнутими трубними дошками в моделях. Топка, як і обшивка, виготовлені з високоякісних сталей.

Фронтальні поворотні камери обладнані двома дверима на петлях, для огляду і очищення, покриті з внутрішньої сторони вогнетривким ізоляційним матеріалом і забезпечені прокладкою ущільнювача.

Покриття корпусу котла виконано з мінеральної вати товщиною 60 мм, а захист зовнішньої частини котла виконаний з панелей з оцинкованого листа; проте за запитом ви можете отримати повне покриття котла (включаючи табличку передні двері) з попередньо пофарбованим оцинкованим сталевим листом.

Вся конструкція має маркування СЕ і відповідає всім положенням газової директиви 2009/142/CE, Правила Комісії № 813/2013/EU, і Директива по низьковольтному обладнанню 2006/95/EC, на додаток до оснащення всіма пристроями безпеки.

Системи управління і безпеки дозволяють працювати котлу в автоматичному режимі без постійної присутності оператора.

  • Потужність: від 1.000 кВт до 10.500 кВт
  • Ефективність: 93-96 %
  • Тиск: стандартний 6 бар. За запитом до 10 бар (при необхідності більше).
  • Паливо: котел був спеціально розроблений для спалювання, як рідкого, так і газоподібного палива. На додаток до стандартного палива (природний газ, дизельне паливо, LPG), наші генератори можуть працювати на біогазі, біометані, гасі або нафті, мазуті.
ukUK
ru_RURU ukUK