Багаторічний досвід роботи з котельним обладнанням.

Пн-Пт: 09:00 – 18:00

Тех. підтримка 24/7

Завод виробник

Інформація

+38 (050) 331 72 97

Київ, Україна

Caldaie Melgari MAC

Caldaie Melgari MAC

Водогрійні котли Caldaie Melgari MAC до 109оС і модифікація цього котла MAS з температурою теплоносія до 115оС – триходові жаротрубні котли з реверсивним полум'ям, з мокрою задньою стінкою. Перший і другий прохід диму відбувається в топці, а третій – через конвективний пучок труб.

MAS_2.Final Color Output

Котли MAC і MAS були розроблені нашим технічним відділом відповідно до передових методів, щоб запропонувати максимальну гарантію надійності і довговічності нашим клієнтам.

Циліндрична камера згоряння, з внутрішньої і зовнішньої сторони, приварена до передньої трубної дошки, також периферійні димові труби розташовані для оптимізації циркуляції води.

Димові трубки виступають із задньої пластини, щоб підняти температуру борту зварного шва, тим самим уникаючи виникнення кислотної конденсації.

Корпус виготовлений з високоякісного листового металу і зварений з повним проваром зварного шва.

Турбулізатори з нержавіючої сталі забезпечують високу ефективність.

Передня поворотна камера оснащена технологічним люком, корисним для очищення і огляду конвективного пучка. Вони виготовлені зі сталі і покриті зсередини ізоляційним вогнетривким матеріалом.
Ізоляція зовнішніх частин і колекторів виконана з мінеральної вати (60 мм). Крім того, для захисту зовнішньої частини генератора ми використовуємо оцинкований металевий лист панелі; проте за запитом ви можете отримати повне покриття котла (включаючи табличку, передні двері і піч) з попередньо пофарбованим оцинкованим сталевим листом.

Вся конструкція має маркування СЕ і відповідає всім положенням газової директиви 2009/142/CE, Правила Комісії № 813/2013/EU, і Директива по низьковольтному обладнанню 2006/95/EC, на додаток до оснащення всіма пристроями безпеки.

  • Потужність: від 93 кВт до 4,150 кВт.
  • Ефективність: 94-96%.
  • Тиск: стандартний 6 бар. За запитом до 8 бар.
  • Паливо: котел був спеціально розроблений для спалювання, як рідкого, так і газоподібного палива. На додаток до стандартного палива (природний газ, дизельне паливо, СНД), наші генератори можуть працювати на біогазі, біометані, гасі, нафті або мазуті.
ukUK
ru_RURU ukUK