Багаторічний досвід роботи з котельним обладнанням.

Пн-Пт: 09:00 – 18:00

Тех. підтримка 24/7

Завод виробник

Інформація

+38 (050) 331 72 97

Київ, Україна

Каталог обладнання

MAS_2.Final Color Output

Caldaie Melgari MAC

Водогрійні котли Caldaie Melgari MAC до 109°C і модифікація цього котла MAS з температурою теплоносія до 115°C – триходові жаротрубні котли з реверсивним полум'ям, з мокрою задньою стінкою. Перший і другий прохід диму відбувається в топці, а третій – через конвективний пучок труб.

ДЕТАЛЬНІШЕ..
MAC3_2.Final Color Output

Caldaie Melgari MAC3

Водогрійні триходові жаротрубні коти MAC3 до 109°C або модифікація цього котла MAS3 з температурою теплоносія до 115°C. Ці котли моноблочного типу з трьома ефективними проходами відхідних газів з прохідним полум'ям і повністю мокрим дном ідеально підходять для клієнтів, яким потрібна система опалення, яка завжди готова забезпечити виробництво тепла.

ДЕТАЛЬНІШЕ..
MV3_2.Final Color Output

Caldaie Melgari MV3

Парогенератор Caldaie Melgari MV3 - це паровий котел з конструкцією з трьома проходами диму і мокрою задньою стінкою. Він був розроблений нашим технічним відділом відповідно до найпередовіших технологій, щоб запропонувати нашим клієнтам максимальну гарантію надійності і довговічності. Перший прохід диму відбувається в камері згоряння, а другий і третій - через товсті димові труби.

ДЕТАЛЬНІШЕ..
MVI_3.Final Color Output

Caldaie Melgari MVI

Парогенератор Caldaie Melgari MVI - двоходовий, димогарний котел з реверсивною топкою, повністю вологою задньою стінкою і вигнутими трубними дошками. Перший і другий проходи диму відбуваються в камері згоряння, в той час як третя - по конвективному пучку труб, в якому встановлені турбулізатори.

ДЕТАЛЬНІШЕ..
SOH_1.Final Color Output

Caldaie Melgari SOH і SOHV

Модель Caldaie Melgari SOH – це горизонтальний, моноблочний котел під тиском з триходовою конструкцією. Трубний пучок загорнутий в безперервну спіраль, і перший хід відбувається в камері згоряння, в той час як два інших – між витками труб.

ДЕТАЛЬНІШЕ..
SRH_1.Final Color Output-1

Caldaie Melgari SRH і SRV

Парогенератори типу SRН - триходовий водотрубний паровий котел, в горизонтальному виконанні. Призначені для швидкого виробництва технологічної насиченої пари в заданих параметрах для потреб технологічної лінії.

ДЕТАЛЬНІШЕ..
зображення_2021-02-24_161709

MVIB, MACB і MASВ

Парові котли MVIB і водогрійні котли MACB, MASВ з пелетним пальником були спроектовані висококваліфікованими інженерами нашого виробництва з використанням самих передових технологій.

ДЕТАЛЬНІШЕ..
SRV AP

SRV AP

Парогенератори типу SRV AP - триходовий водотрубний котел високого тиску. Призначені для виробництва технологічної насиченої пари з високою температурою, у зв'язку з чим, тиск пари може досягати 80-100 бар для потреб технологічної лінії. Парогенератори SRV AP працюють в замкнутому контурі за принципом самоциркуляції.

ДЕТАЛЬНІШЕ..
ukUK
ru_RURU ukUK