Багаторічний досвід роботи з котельним обладнанням.

Пн-Пт: 09:00 – 18:00

Тех. підтримка 24/7

Завод виробник

Інформація

+38 (050) 331 72 97

Київ, Україна

Завод виробник

Історія

ПРО ЗАВОД ВИРОБНИКА

Наша історія починається в 1936 році і триває для нас протягом чотирьох поколінь як провідна компанія на світовому ринку оренди та продажу промислових теплових електростанцій. Успіх досягнутий завдяки здоровим корпоративним цінностям, особливій увазі до наших клієнтів, постачанні передових і авангардних рішень, але перш за все надійності людей. Пристрасть, цікавість і рішучість – це цінності тих, хто працює на Caldaie Melgari.

Бути новатором – це наша генетична структура. З самого початку ми досліджували і працювали над поліпшенням наших парогенераторів з усіх точок зору – продуктивності, ефективності, матеріалів і технологій. Наш секрет полягає в тому, щоб постійно інвестувати в майбутнє: зміни відбуваються тільки з дослідженнями.

Ми подолали національні кордони, підтвердивши своє лідерство за кордоном. В останні роки ми створили мережу стратегічних партнерів і встановили міцні ділові відносини, особливо в Європі, Північній Африці і на Близькому Сході.

Наша місія

Стати привілейованим представником будь-якої компанії, яка потребує тепла і пари, щоб допомогти їй рости стійко і ефективно завдяки інноваційним і індивідуальним рішенням.

Що ми робимо
  • Проектування, будівництво, продаж і оренда генераторів пари, гарячої води, діатермічного масла.
  • Трубопроводи, установка і запуск.
  • Сервіс та обслуговування.
  • Реконструкція ЄС, звільнення від ліцензованого оператора, рішення щодо зниження викидів і зниження витрат.
ukUK
ru_RURU ukUK