Багаторічний досвід роботи з котельним обладнанням.

Пн-Пт: 09:00 – 18:00

Тех. підтримка 24/7

Завод виробник

Інформація

+38 (050) 331 72 97

Київ, Україна

Основные преимущества для вас

Наше Завдання

Основне наше завдання – не просто продати котел, а правильно підібрати модель котла і його комплектацію для отримання максимально ефективного використання котельного обладнання. Після продажу ми надаємо супровід на етапах: доставки, митного оформлення (якщо доставку і митне оформлення не проводить ТОВ «МТС»), проектування, монтажу та запуску котельного обладнання.

Наші котли виробляються тільки на одному заводі в Італії, і тільки в Італії.

Особливості Конструкції

Площа теплообміну особливо велика для підтримання низьких питомих теплових навантажень і для постійного забезпечення високої ефективності. Використання невеликих об'ємних теплових навантажень, в поєднанні з пальниками з низьким рівнем викидів NOx, відповідає найсуворішим національним і міжнародним нормам щодо викидів NOx і CO. Модель MV3 може поєднуватися з пальниками з низьким рівнем викидів: від найнижчої потужності, це гарантує високу екологічну ефективність.

Особливе положення труб навколо камери згоряння забезпечує рівномірний розподіл диму, що зберігає теплове навантаження. Сталеві турбулізатори (або за запитом з нержавіючої сталі) постійно забезпечують високу ефективність котла.

Бажання Клієнта

За запитом ми можемо поставити систему дистанційного керування генератором, яка дозволяє здійснювати дистанційний моніторинг вашого котла: опція дистанційного керування дозволяє вам постійно контролювати вашу установку і дозволяє нам дізнаватися про будь-які проблеми, коли вони виникають, для їх швидкого вирішення.

Великий досвід

ТОВ «МТС» має великий досвід, набутий під час проведення поставок котельного обладнання, проведення сервісного обслуговування, проведення пускових регулювань.

Фахівці ТОВ «МТС» проводили сервісні роботи і запуски котельного обладнання в 8 країнах, таких як Україна, Білорусь, Узбекистан, Азербайджан, Пакистан, Іран, Італія, Грузія.

+38 (050) 331 72 97

+38 (050) 311 13 78

Робочий час

Понеділок - П'ятниця: 09:00 – 18:00

ukUK
ru_RURU ukUK